KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15511018

nr 1551 1018

Akvarell

Jakob Hägg (1839-1931), Pansarkryssare med strålkastare, Monogramsignerad. Akvarell, bildmått: 14x30 cm, yttermått inklusive ram: 35x51 cm

Kondition: små vikskador

Utrop:

8.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 3 juli 2023
kl 20:25:39

30/6 14:45:03 1      Vinnande bud

  • Klassiska